«Україна – житниця майбутнього»

До 24 грудня 2015 року програма «Україна – житниця майбутнього» приймала грантові пропозиції на перший етап конкурсу соціальних проектів. Учасники першого етапу отримають повідомлення про результати відбору до 30 січня 2016 року. Остаточні результати конкурсу буде оголошено у червні 2016 року.

Програма соціальних інвестицій «Україна – житниця майбутнього» була започаткована компанією «Монсанто Україна» у 2013 році для підтримки ініціатив сільських громад. У 2014 році переможцями стали 6 соціальних проектів для сільських громад Вінницької, Житомирської, Львівської, Сумської, Харківської та Черкаської областей. У 2015 році почалася реалізація 5 проектів у Житомирській, Запорізькій, Рівненській та Черкаській областях.

Місія програми – поліпшення життя людей у сільській місцевості шляхом згуртування громад, підвищення громадської свідомості та соціальної активності для вирішення місцевих проблем.

Програма надає гранти для реалізації проектів за такими напрямами:

  • освітні програми для сільської місцевості, зокрема підтримка шкіл, бібліотек, наукових центрів, навчальних програм для фермерів;
  • програми зі сталого розвитку середовища громад, у тому числі підтримка програм з покращення енергоефективності та доступу до чистої води, підтримка центрів для людей з особливими потребами, забезпечення інших місцевих потреб;
  • розвиток соціального підприємництва за рахунок проведення тренінгових програм та програм професійної освіти.

Отримати фінансування від компанії «Монсанто Україна» можуть громадські об’єднання та благодійні організації. Максимальний розмір гранту – 200 000 грн.

Проекти не повинні мати жодного зв’язку з комерційною діяльністю компанії «Монсанто». Проектна діяльність може бути розрахована на термін до 12 місяців.

У разі виникнення запитань, перегляньте «Найпоширеніші запитання», або зверніться до координатора програми за електронною адресою charity.ukraine@monsanto.com.